Wojciech
Malicki

Partner

Wojciech Malicki HRK

Wojciech jako Partner HRK odpowiada za rozwój zespołów HRK Finance, Human Resources & Administration oraz SSC/BPO. Prowadzi projekty w branżach high-tech, FMCG, usługowej, farmaceutycznej, e-commerce oraz retail.

Od 2022 r., w ramach marki IT Lumier, rozwija usługi z zakresu IT Contractingu na rynkach europejskich.

Z obszarem rekrutacji związany jest od ponad 13 lat. Posiada doświadczenie w rekrutacji kadry zarządzającej w ramach specjalizacji takich, jak: zarządzanie finansami, kontroling, księgowość, podatki oraz zarządzanie zasobami ludzkimi. Z sukcesem zakończył ponad 150 projektów na stanowiska eksperckie i kierownicze, a także z poziomu Executive Search. Współpracował z międzynarodowymi koncernami oraz spółkami z rynku polskiego.

Jest absolwentem Wydziału Dziennikarstwa i Nauk Politycznych Uniwersytetu Warszawskiego, a także studiów podyplomowych z obszaru Human Resources prowadzonych przez Akademię im. Leona Koźmińskiego w Warszawie.

Pozostali członkowie zarządu

Magdalena Bylinowicz HRK

Magdalena

Bylinowicz

Partnerka
Czytaj dalej

Zbigniew

Woźniakowski

Prezes
Czytaj dalej

Tomasz

Sokołowski

Wiceprezes
Czytaj dalej
Małgorzata Wiśniewska-Janus HRK

Małgorzata

Wiśniewska-Janus

Partnerka Zarządzająca
Czytaj dalej

Newsletter HRK

Bądź na bieżąco z aktualnościami ze świata HR i rynku pracy!

Zgadzam się na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę HRK S.A. z siedzibą w Warszawie, pl. Bankowy 2, a tym samym na otrzymywanie na mój adres poczty elektronicznej informacji handlowych i marketingowych, materiałów o charakterze informacyjnym oraz promocyjnym, w szczególności raportów, e-booków, materiałów edukacyjnych. Udzielenie zgody jest dobrowolne, ale niezbędne do otrzymania raportu. Zdaję sobie sprawę, że w każdej chwili mogę wycofać swoją zgodę.

Administratorem przekazanych danych osobowych jest HRK S.A. z siedzibą w Warszawie (00-095), Plac Bankowy 2. Pełną informacje na temat przetwarzania danych osobowych znajdują się w naszej Polityce prywatności.