Wiceprezes HRK Tomasz Sokołowski

W 2000 r. Tomasz Sokołowski, wspólnie ze Zbigniewem Woźniakowskim, założył firmę doradztwa personalnego HRK S.A. Od ponad 20 lat pełni funkcję jej Wiceprezesa i CFO. Jest także odpowiedzialny za rozwój usług rekrutacyjnych dla branży energetycznej.

Do 2021 r. zarządzał zespołem HR Consulting, który oferuje audyty kompetencyjne, projekty z zakresu Assessment & Development Center oraz ocenę kandydatów i kandydatek w procesie rekrutacji. Certyfikowany konsultant testów i kwestionariuszy SHL.

Od 2018 r. lider regionu EMEA globalnej sieci Kestria, której członkiem jest HRK S.A.

W latach 1993 – 2000, wspólnie ze Zbigniewem Woźniakowskim, kierował agencją Take It, polskim oddziałem austriackiej firmy H. Neumann Management Group.

Absolwent Wydziału Handlu Międzynarodowego Szkoły Głównej Handlowej w Warszawie oraz studiów podyplomowych z zakresu Business Administration prowadzonych przez SGH i University of Minnesota w Minneapolis.

Pozostali członkowie zarządu

Magdalena Bylinowicz HRK

Magdalena

Bylinowicz

Partnerka
Czytaj dalej
Partner HRK Piotr Mazurkiewicz

Piotr

Mazurkiewicz

Partner Zarządzający
Czytaj dalej
Piotr Uhlik HRK

Piotr

Uhlik

Partner
Czytaj dalej

Wojciech

Malicki

Partner
Czytaj dalej

Newsletter HRK

Bądź na bieżąco z aktualnościami ze świata HR i rynku pracy!

Zgadzam się na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę HRK S.A. z siedzibą w Warszawie, pl. Bankowy 2, a tym samym na otrzymywanie na mój adres poczty elektronicznej informacji handlowych i marketingowych, materiałów o charakterze informacyjnym oraz promocyjnym, w szczególności raportów, e-booków, materiałów edukacyjnych. Udzielenie zgody jest dobrowolne, ale niezbędne do otrzymania raportu. Zdaję sobie sprawę, że w każdej chwili mogę wycofać swoją zgodę.

Administratorem przekazanych danych osobowych jest HRK S.A. z siedzibą w Warszawie (00-095), Plac Bankowy 2. Pełną informacje na temat przetwarzania danych osobowych znajdują się w naszej Polityce prywatności.