Marcin
Iwaniec

Senior Executive Director

Marcin Iwaniec Senior Executive Director HRK

W HRK pełni rolę Senior Executive Directora. Odpowiada za zespoły HRK Engineering & Manufacturing oraz HRK Technical Sales & Service. Specjalizuje się w rekrutacjach na stanowiska z szeroko pojętej branży technicznej, automatyki, a także produkcji automotive, elektroniki, metalów, opakowań oraz tworzywach sztucznych, FMCG i kosmetyków. Realizował procesy rekrutacyjne w Europie w krajach takich jak Czechy, Szwecja czy Niemcy.

Posiada kilkunastoletnie doświadczenie w realizacji projektów rekrutacji bezpośredniej. Z powodzeniem zrealizował już ponad 300 projektów – od wyspecjalizowanych inżynierów w sektorach technicznych, poprzez kierowników działów, po dyrektorów wybranych obszarów firm produkcyjnych. Doświadczenie zdobywał w firmach DBM i Most Wanted!, gdzie w latach 2010-2012 pełnił rolę Branch Managera odpowiedzialnego za rozwój jednego z oddziałów firmy.

Jest absolwentem studiów z zakresu zarządzania zasobami ludzkimi na Wyższej Szkole Managerskiej, a także studiów magisterskich z zakresu ekonomii na Wyższej Szkole im. Tadeusza Skarbka w Warszawie.

Pozostali członkowie zespołu liderskiego

Justyna

Lipowska

Executive Director
Czytaj dalej

Mateusz

Bazydło

Senior Executive Director
Czytaj dalej

Aneta

Czarnek

Executive Director
Czytaj dalej

Ewa

Ślusarczyk-Bajer

Dyrektorka Działu Usług Kadrowych, HRK Payroll Consulting
Czytaj dalej

Newsletter HRK

Bądź na bieżąco z aktualnościami ze świata HR i rynku pracy!

Zgadzam się na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę HRK S.A. z siedzibą w Warszawie, pl. Bankowy 2, a tym samym na otrzymywanie na mój adres poczty elektronicznej informacji handlowych i marketingowych, materiałów o charakterze informacyjnym oraz promocyjnym, w szczególności raportów, e-booków, materiałów edukacyjnych. Udzielenie zgody jest dobrowolne, ale niezbędne do otrzymania raportu. Zdaję sobie sprawę, że w każdej chwili mogę wycofać swoją zgodę.

Administratorem przekazanych danych osobowych jest HRK S.A. z siedzibą w Warszawie (00-095), Plac Bankowy 2. Pełną informacje na temat przetwarzania danych osobowych znajdują się w naszej Polityce prywatności.