Zbigniew
Woźniakowski

Prezes

Przedsiębiorca, doświadczony manager, konsultant Executive Search, ekspert w dziedzinie HR.

W 2000 r. Zbigniew Woźniakowski, wspólnie z Tomaszem Sokołowskim, założył firmę doradztwa personalnego HRK S.A. Od początku pełni rolę jej Prezesa. Obecnie zarządza ponad 400-osobowym zespołem ekspertów i ekspertek z obszaru rekrutacji, HR Consultingu oraz usług z zakresu administracji kadr i płac.

Od początku kariery zawodowej związany z branżą zarządzania zasobami ludzkimi. Jeden z prekursorów profesjonalnych usług dla branży HR w Polsce. W latach 1993 – 2000, wspólnie z Tomaszem Sokołowskim, kierował jedną z pierwszych na polskim rynku, firm doradztwa personalnego Take It — oddziału wiodącej, europejskiej firmy doradczej
H. Neumann Management Group.

Absolwent Wydziału Handlu Zagranicznego Szkoły Głównej Handlowej w Warszawie oraz studiów podyplomowych z zakresu Business Administration prowadzonych przez SGH i University of Minnesota w Minneapolis.

Pozostali członkowie zarządu i liderzy

Magdalena Bylinowicz HRK

Magdalena

Bylinowicz

Partnerka
Czytaj dalej

Jacek

Olejarz

Partner
Czytaj dalej

Wojciech

Malicki

Partner
Czytaj dalej
Piotr Uhlik HRK

Piotr

Uhlik

Partner
Czytaj dalej

Newsletter HRK

Bądź na bieżąco z aktualnościami ze świata HR i rynku pracy!

Zgadzam się na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę HRK S.A. z siedzibą w Warszawie, pl. Bankowy 2, a tym samym na otrzymywanie na mój adres poczty elektronicznej informacji handlowych i marketingowych, materiałów o charakterze informacyjnym oraz promocyjnym, w szczególności raportów, e-booków, materiałów edukacyjnych. Udzielenie zgody jest dobrowolne, ale niezbędne do otrzymania raportu. Zdaję sobie sprawę, że w każdej chwili mogę wycofać swoją zgodę.

Administratorem przekazanych danych osobowych jest HRK S.A. z siedzibą w Warszawie (00-095), Plac Bankowy 2. Pełną informacje na temat przetwarzania danych osobowych znajdują się w naszej Polityce prywatności.