Zbigniew
Woźniakowski

Prezes

Przedsiębiorca, doświadczony manager, konsultant Executive Search, ekspert w dziedzinie HR.

W 2000 r. Zbigniew Woźniakowski, wspólnie z Tomaszem Sokołowskim, założył firmę doradztwa personalnego HRK S.A. Od początku pełni rolę jej Prezesa. Obecnie zarządza ponad 400-osobowym zespołem ekspertów i ekspertek z obszaru rekrutacji, HR Consultingu oraz usług z zakresu administracji kadr i płac.

Od początku kariery zawodowej związany z branżą zarządzania zasobami ludzkimi. Jeden z prekursorów profesjonalnych usług dla branży HR w Polsce. W latach 1993 – 2000, wspólnie z Tomaszem Sokołowskim, kierował jedną z pierwszych na polskim rynku, firm doradztwa personalnego Take It — oddziału wiodącej, europejskiej firmy doradczej
H. Neumann Management Group.

Absolwent Wydziału Handlu Zagranicznego Szkoły Głównej Handlowej w Warszawie oraz studiów podyplomowych z zakresu Business Administration prowadzonych przez SGH i University of Minnesota w Minneapolis.

Pozostali członkowie zarządu i liderzy

Magdalena Bylinowicz HRK

Magdalena

Bylinowicz

Partnerka
Czytaj dalej
Piotr Uhlik HRK

Piotr

Uhlik

Partner
Czytaj dalej

Tomasz

Sokołowski

Wiceprezes
Czytaj dalej
Małgorzata Wiśniewska-Janus HRK

Małgorzata

Wiśniewska-Janus

Partnerka Zarządzająca
Czytaj dalej

Newsletter HRK

Bądź na bieżąco z aktualnościami ze świata HR i rynku pracy!

Zgadzam się na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę HRK S.A. z siedzibą w Warszawie, pl. Bankowy 2, a tym samym na otrzymywanie na mój adres poczty elektronicznej informacji handlowych i marketingowych, materiałów o charakterze informacyjnym oraz promocyjnym, w szczególności raportów, e-booków, materiałów edukacyjnych. Udzielenie zgody jest dobrowolne, ale niezbędne do otrzymania raportu. Zdaję sobie sprawę, że w każdej chwili mogę wycofać swoją zgodę.

Administratorem przekazanych danych osobowych jest HRK S.A. z siedzibą w Warszawie (00-095), Plac Bankowy 2. Pełną informacje na temat przetwarzania danych osobowych znajdują się w naszej Polityce prywatności.