Partner HRK Piotr Uhlik

Piotr jako Partner HRK odpowiada za rozwój zespołów HRK Pharma oraz HRK Life Science. Specjalizuje się w rekrutacji członków zarządu oraz managerów wyższego i średniego szczebla na potrzeby producentów i dystrybutorów leków, sprzętu i wyrobów medycznych, firm biotechnologicznych, CRO oraz dostawców usług medycznych.

Zawodowo związany jest z rynkiem life science od ponad 16 lat. Z sukcesem zrealizował ponad 700 projektów rekrutacyjnych m.in. General Manager, Market Access Director, Medical Director, Business Unit Director, Marketing Director, Sales Director. Prowadzi rekrutacje zarówno do globalnych, jak i lokalnych firm: farmaceutycznych, sprzętu medycznego, CRO.

Ukończył socjologię na Uniwersytecie Kardynała Stefana Wyszyńskiego w Warszawie.

Pozostali członkowie zarządu

Wojciech

Malicki

Partner
Czytaj dalej
Małgorzata Wiśniewska-Janus HRK

Małgorzata

Wiśniewska-Janus

Partnerka Zarządzająca
Czytaj dalej

Jacek

Olejarz

Partner
Czytaj dalej

Tomasz

Sokołowski

Wiceprezes
Czytaj dalej

Newsletter HRK

Bądź na bieżąco z aktualnościami ze świata HR i rynku pracy!

Zgadzam się na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę HRK S.A. z siedzibą w Warszawie, pl. Bankowy 2, a tym samym na otrzymywanie na mój adres poczty elektronicznej informacji handlowych i marketingowych, materiałów o charakterze informacyjnym oraz promocyjnym, w szczególności raportów, e-booków, materiałów edukacyjnych. Udzielenie zgody jest dobrowolne, ale niezbędne do otrzymania raportu. Zdaję sobie sprawę, że w każdej chwili mogę wycofać swoją zgodę.

Administratorem przekazanych danych osobowych jest HRK S.A. z siedzibą w Warszawie (00-095), Plac Bankowy 2. Pełną informacje na temat przetwarzania danych osobowych znajdują się w naszej Polityce prywatności.